Magazín kulturního dění v Praze a okolí

ArtWay Fest

ArtWay fest
ArtWay fest
31.08.2014 19:34 | redakce ZaKulturou.cz

ArtWay Fest je multižánrový festival, který proběhne o víkendu 12. – 14. září 2014 v multifunkčním prostoru Radlická v Praze (na metru Anděl - východ Na Knížecí) a představí umělce a umělecké skupiny ze zemí visegradské čtyřky. Festivalový program zahrnuje výběr z toho nejzajímavějšího ze současného mladého středoevropského umění.


 1 místo, 2 noci, 3 dny, 4 země, 5 žánrů – to vše a mnohem víc zažijete na ArtWay Festu!

Tři dny babího léta budou vyplněny mixem uměleckých druhů a žánrů. Každý den na Vás budou čekat divadelní představení, taneční a vizuální performance i filmové projekce. Večer atmosféra vyvrcholí nadupanými koncerty s následnou DJ’s afterparty. Ani v přestávkách nepřijdou milovníci umění zkrátka, protože celý prostor Radlické bude naplněn díly mladých výtvarníků a designérů.

Těšit se můžete například na koncerty českých Kill The Dandies! či Kalle, polských Angela Gaber Trio, nebo slovenských The Ills a Inheritance. Uvidíte instalaci “Tři sestry” od maďarského designéra Krisztiana Palócze, výstavy Sylwestera Stabryłu či Vojtěcha Otčenáška. Z představení se můžete těšit na na skvělé vizuálně - taneční performance “Kinowalz”, divadelní představení “NEKROgames” nebo “Žena cez palubu” a další.

Všechny, které zmůže nabitý program, určitě znovu na nohy postaví alko a nealko drinky, studené a teplé nápoje včetně netradičních čajů, něco malého na zub i většího na zahnání hladu.

ArtWay Fest je pilotním projektem mladých nadšenců z ArtWay o.s., kteří chtějí pražským festivalem položit základy pro budování a rozvíjení kontaktů mezi umělci ve středoevropském regionu a zároveň odstartovat sérii festivalů, která bude pokračovat dalšími ročníky na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Projekt bylo možné zrealizovat mimo jiné i díky podpoře Visegradského fondu.

Přijďte si užít unikátní atmosféru ArtWay Festu a podořte i vy život umění v srdci Evropy, protože:

„ArtWay is the only way“!


Více informací o programu a vstupenkách najdete na www.artwayfest.eu nebo FB: ArtWayFest. Vstupenky na festival si můžete zakoupit v předprodeji přes TicketOn a Benefity, rezervovat mailem na rezervace@artway.cz, nebo také na místě.Tagy: ArtWay, festival


Přidej komentář