Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Benefiční akce Forest.ink 2 na podporu deštného pralesa v Amazonii: Viva la Amazonia

Forest.ink 2
Forest.ink 2
13.11.2019 19:09 | redakce ZaKulturou.cz

Druhý ročník benefiční akce Forest.ink 2  Viva la Amazonia proběhne 15.12 v 10:00 až 23:00 v Praze v prostorech VNITROBLOCKU (Tusarova 31, 17000 Praha).

Tématem druhého ročníku Forest.ink Viva la Amazonia je životní energie. 

Tato událost je pro všechny, které zajímá integrace jogínských principů do všech aspektů života. Jóga, Ájurvéda, meditace, zpěv a tanec. Budou zde zajímavé přednášky, lidé si budou moci zakoupit originální návrhy známých tatérů, které jim později vytetují ve svém studiu. Tyto originální návrhy byly vytvořeny speciálně pro naší událost, proběhne zde i koncert známého interpreta MAOK MAOK pro Prales!.

Celý výtěžek události  tedy půjde na odkup dalších pozemků v ekvádorské amazonii. Konkrétně na Valle de Colibri a Jardin de la Rosas, vedle přírodní rezervace El Paraíso.

V roce 2016 proběhl v prostoru Chemistry Gallery první ročník této benefiční akce na odkoupení prvních 10ha pralesa v ekvádorské Amazonii (Link na událost).

Tento projekt od té doby roste a prosperuje. Postavili jsme první pralesní stanici, která slouží jako základna pro zodpovědný ekoturismus a dobrovolnickou činnost, zejména zalesňování ploch které byly vykácené kvůli nelegální těžbě.

Přednášející:

Barbora HuPetra Shakti KaurLena YellowPetr VašákJan Komeda Muna Saliba, Jan Killian

Tetování jako rituál

Tatéři si vytetují návrhy s pralesní tématikou u sebe ve studiu a peníze odešlou na náš transparentní účet. Akce bude otevřená veřejnosti ale nebude se na ní tetovat.

Prozatím potvrzení tatéři:

Ondrash, Petra Tatattoo, Jan Mráz, Marie Kraus, Adina BauBau, Duhovka, Lucie Liška, ...Tagy: Amazonie, benefiční akce, deštný prales, Viva la Amazonia, Vnitroblock


Přidej komentář