Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Charitativní bazar Luftování 2017 letos podpoří Můj nový život

Luftování 2017
Luftování 2017
24.11.2017 11:35 | redakce ZaKulturou.cz

Osmý ročník dobročinného bazaru Luftování proběhne 2. – 3. 12. 2017 již tradičně ve Famagusta freshfood & café na Karlově náměstí v Praze. Letos podpoří Můj nový život - dobročinný projekt na podporu onkologicky nemocných dětí.

luftujeme | nakupujeme | darujeme

Luftování je každoroční dobročinný bazar na podporu zajímavých a potřebných neziskových projektů. Od roku 2010, kdy vznikl, podpořil již sedm projektů částkou více než 530.000 Kč. Luftování oslovuje každého, kdo chce podpořit dobrou věc a přitom mít jistotu, že celý jeho příspěvek půjde na konkrétní projekt. Akce spojuje na jedné straně ty, kteří chtějí "vyluftovat" své skříně a zbavit se již nepotřebných, ale stále kvalitních věcí, a na straně druhé ty, kteří chtějí za dobrý peníz pořídit zajímavé kousky oblečení, doplňků a další zajímavé věci. Důležité je vědět, že cenu za zboží, a tím výši příspěvku, si nakupující určují sami.

Luftování letos proběhne 2. 12. 10-20 hodin a 3. 12. 10-17 hodin, ve Famagusta fresh food&café, Vyšehradská 53, Praha 2.

Darovat věci do bazaru lze přímo v místě konání akce v týdnu od 27.11.2017, vždy mezi 9. a 21. hod, nebo po dohodě na níže uvedených číslech.

Můj nový život | radost, pomoc a podpora dětem léčeným pro zhoubné nádorové onemocnění v celé ČR

Charitativní projekt MŮJ NOVÝ ŽIVOT vznikl v roce 2010 původně jako stejnojmenná výstava velkoformátových fotografií představující statečné dětské pacienty z dětské onkologie ve Fakultní nemocnici Motol. Hlavním cílem výstavy bylo přiblížit široké veřejnosti problematiku dětské onkologie a bourat stávající předsudky o zoufalství a beznaději léčených dětí. Výstava MŮJ NOVÝ ŽIVOT od jara 2012 putuje po ČR.
Od svého vzniku se stal projekt MŮJ NOVÝ ŽIVOT postupně celorepublikovou iniciativou na podporu dětí léčených pro zhoubné nádorové onemocnění a spolupracuje se všemi centry pro léčbu dětských malignit v ČR. Organizuje pro děti a jejich rodiny četné sportovní a zábavné aktivity, které napomáhají znovuzapojení pacientů do běžného života.
kreativita | radost | hra

Novinkou letošního Luftování je tématická hra  ve virtuální realitě (by 3dsense), dále bude na místě k dispozici již tradiční výtvarná dílna pro děti.Tagy: charitativní bazar, Luftování


Přidej komentář