Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Chcete vydat knihu? Nové nakladatelství Knihy na klíč nabízí řešení

Knihy na klíč
Nové nakladatelství Knihy na klíč
07.09.2015 16:41 | redakce ZaKulturou.cz

Dne 1. září 2015 oficiálně zahájilo provoz nové knižní nakladatelství Knihy na klíč (www.knihy-na-klic.cz). To reaguje na současný vývoj nakladatelského prostředí a dává příležitost vydat knihu vlastním nákladem úplně každému, ať už je cílem vydání jednoho kusu nebo několika tisíc výtisků.

Vydání knihy vlastním nákladem je v dnešní době pro mnohé začínající i zavedené autory jedinou možností, jak knižní projekt uskutečnit. Služba Knihy na klíč pomůže autorům nejen s kompletní přípravou a vydáním knihy, ale také s nadstavbovými službami, jako je marketing knihy, propagace spisovatele i samotná distribuce knihy do sítě knihkupectví.

Nabídka nakladatelství je zajímavá pro spisovatele s nejvyššími ambicemi, kteří chtějí s tvorbou proniknout na český knižní trh, tak i hobby autory, kteří chtějí vytvořit knihu například jako dárek pro rodinu či známé.

Odborníci z nakladatelství Knihy na klíč mají mnohaleté zkušenosti, takže jsou schopni nabídnout komplexní a profesionální nakladatelské zázemí všem zájemcům a také vyhovět rozličným představám samotných autorů.

Více informací na www.knihy-na-klic.czTagy: kniha, knihy, knihy na klíč, nakladatelství


Přidej komentář