Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Čtyřlístková show zavítala do Prahy

Ctyrlistkova show
06.03.2012 17:27 |

 

Čtyřlístková show zavítala do Prahy

 

Interaktivní výstavu Přijede k nám Čtyřlístek, která potěší nejenom děti, ale i jejich rodiče, připravilo pražské Nákupní centrum Eden od 3. do 18. března. Zejména mladší návštěvníci na výstavě ocení možnost potkat se s oblíbenými komiksovými hrdiny v nadživotních velikostech a podívat se do jejich tematicky uspořádaných studií – Myšpulínovy laboratoře a Fifinčina jahodového baru v prvním patře, Pinďova strašidelného hradu a Bobíkovy posilovny ve druhém patře. Pro starší bude na panelech připravena historie postaviček z Třeskoprsk, která bude rozmístěna po celém centru.

Ve dvou březnových víkendech 3. a 4. a 17. a 18. ožijí komiksoví hrdinové a s návštěvníky se rádi vyfotí.  „Mezi nejnavštěvovanější akce pořádané nákupními centry dlouhodobě patří jednak výstavy a jednak akce určené dětem. Výstava Přijede k nám Čtyřlístek tyto dva důležité aspekty spojuje. Navíc komiks je pro řadu Čechů spojený s nostalgií, vzpomínkami na dětství. Proto věřím, že výstava se Čtyřlístkem bude mít minimálně stejný úspěch jako loňská expozice Terakotové armády,“ uvedla Renata Nejtková, marketingová manažerka obchodních center Tesco Stores.

 

Historicky první číslo populárního kresleného komiksu vyšlo již před více než čtyřiceti lety. I přesto ale neztrácí nic ze svého kouzla. Čtou jej malé děti, ale vzpomínají na něj i ti dříve narození. Čtyřlístek je zkrátka stále v kurzu. Jeho čtyři kreslení hrdinové jsou známí v každé české rodině, objevili se na poštovních známkách a letos vystoupí na stříbrné plátno.

Výstava Přijede k nám Čtyřlístek se koná od 3. do 18. března 2012 ve všech patrech Nákupního centra Eden, Vršovická 1527/68, Praha 10. Vstup zdarma.  Více na www.nceden.cz.

 

 

O Nákupním centru Eden

Nákupní centrum Eden ve Vršovicích bylo pro návštěvníky poprvé otevřeno v září 2005 společností Carrefour. Od roku 2007 je Nákupní centrum Eden ve vlastnictví společnosti Tesco Stores. Původní záměr mít z centra především zábavní zónu společnost Tesco Stores přehodnotila, a proto zde v návaznosti na potřeby obyvatel z okolí proběhla v roce 2009 rozsáhlá rekonstrukce interiéru, který návštěvníkům nabízí provzdušněný moderní vzhled nákupní pasáže. Na rozloze 30 800 m2 se nachází téměř 90 obchodů, kde zákazníci najdou vše – od potravin, přes módu pro mladou i střední generaci, zábavu až po občerstvení a nepostradatelné služby, jako je třeba výroba klíčů či nejmodernější pobočka české pošty. Na ploše 9000 m2 se nachází hypermarket Tesco Extra, který prošel rozsáhlou modernizací na konci roku 2010. Rozšiřování spektra nabídky obchodů bude pokračovat i v následujícím roce. Více na www.nceden.cz.

 Přidej komentář