Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Kulturní akcičky v OD Palladium aneb co Vás čeká v měsíci červnu

palladium
palladium
03.06.2009 22:26 | PŘIPRAVTE SE NA PRÁZDNINY – PALLADIUM VÁM PŘINÁŠÍ UŽITEČNÉ TIPY A PŘEHLED NOVINEK I SLEV PRO NADCHÁZEJÍCÍ LÉTO

Příjemné letní teploty, čas dovolených a školních prázdnin přináší mnohým z nás nejen báječně prožité chvíle pohody u moře nebo na chatě, ale také spoustu starostí a plánování. Nákupní centrum PALLADIUM připravilo na druhou polovinu června speciální kampaň určenou všem „organizátorkám“ letních dovolených. „ Prázdninový návod“ představí nejen novinky z oblasti letní módy, kosmetiky i sportovních potřeb pro léto 2009, ale také tipy na výhodné nákupy. Jednou z kapitol prázdninové kampaně bude například trend bio módy, který již vládne mnoha světoznámým módním značkám. Také vám představíme oblíbené lněné kolekce, které se nemačkají a spoustu jiných novinek a slev značek PALLADIA.
Ptáte se, jak zvládnout nákupy v pohodě s vaší ratolestí? Přijďte do PALLADIA nakupovat ve dnech 6. – 7. června nebo 27. června, na tyto dny je v PALLADIU připraven odpolední program pro děti.

Sobota 6.6., od 14 hod.
Kocourek Pribináček slaví 55. narozeniny a pro všechny kluky a holky připravil velkolepou oslavu. Můžete se těšit na rozpustilé hry a soutěže o pěkné dárečky. Pokud rády zpíváte a tancujete, bude vás moc bavit program nejen s písničkami Jaroslava Uhlíře. A to není zdaleka všechno. Uvidíte a budete se moct vyfotit s Kocourkem Pribináčkem, Žabkou, Kohoutkem a také Stonožkou. Čeká na Vás spousta dětského šampáňa a soutěžit mohou i rodiče. Přijďte a uvidíte.

Neděle 7.6., od 14 hod.
Přijďte se pobavit i v neděli a užít si parádní odpoledne s Kosteláčkem. Chybět nebude pořádná zábava, diskotéka, soutěže o krásné ceny a hlavně se na své nové koloběžce představí vlk Kostelíček. Na své si přijdou malý i velcí. Pozor čeká nás soutěž v minigolfu pro všechny příchozí. Dárkový balíček pro všechny je samozřejmostí.

Čtvrtek 18.6., od 18 hod.
Představíme nejnovější film režiséra Petra Nikolaeva - historický příběh „Jménem krále“ s hvězdným obsazením: Karel Roden, Klára Issová, Jan Kanyza, David Prachař, Lukáš Vaculík, Markéta Hrubešová a další.
Autogramiáda s herci filmu, zahraje kapela SEVEN , módní přehlídka italské značky ZU+ELEMENTS, zazpívá Madalena Joao a Pavel Callta.
Soutěžte s námi o sportovní potřeby a hodinky v hodnotě 3.000 Kč.


Pátek 26.6.
POZOR, POZOR PRO VŠECHNY ŠKOLÁKY! Za vyznamenání na vysvědčení dostanete dárek! Přijďte v pátek 26.6. do prodejny knih Palác knih Palladium (patra -2, -1), prokažte se posledním vysvědčením s vyznamenáním a získáte sladký dárek od PALLADIA a dárkový balíček s překvapením od Paláce knih Palladium.

Sobota 27.6., od 14 hod.
Velká dětská show s dráčkem MUDrÁčkem. Čekají na vás pohádky, soutěže, super dárkový balíček pro každého a spousta zábavy. Navíc se můžete vyfotit s MUDrÁčkem a fotografii si rovnou odnést domů.

Přidej komentář