Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Lata oslaví 15 let v klubu Retro Music Hall. Hrát k tomu budou Eddie Stoilow, One Night Band a 4sign

one night band
One night band
19.03.2010 15:17 | Nezisková organizace Lata, která již 15 let pomáhá dětem z dětských léčeben, výchovných zařízení, dětských domovů či nevhodného rodinného prostředí, uspořádá u příležitosti svého výročí večer, na němž například vystoupí hudební skupiny Eddie Stoilow, One Night Band a 4signs. Akce proběhne 31. března v pražském klubu Retro Music Hall a je určena jak dobrovolníkům a klientům Lata, tak široké veřejnosti.

Klienti Laty se již 15 let scházejí s dobrovolníkem, který jim na pravidelných schůzkách ukazuje, jak trávit volný čas, sehnat práci či překonat jiné obtíže, do nichž se dostanou. Lata tak každým rokem v průměru pomůže 90 až 100 mladým lidem ve věku 13 až 26 let.
Skupina Eddie Stoilow, která na slavnostním večeru Lata zahraje, již v minulosti například koncertovala s takovými osvědčenými kapelami, jakými jsou Fundamentals, No Name a Support Lesbiens. Eddie Stoilow vloni vydali své debutové album THE BEST OF. 4signs jsou již matadorem domácí klubové scény. Kořeny skupiny sahají až do roku 1998. One Night Band předloni vystupovali na turné se Support Lesbiens a vydali svoji debutovou desku. Od té doby patří ke stálicím domácích koncertních pódií.

Program v klubu Retro Music Hall začíná od 19 hodin. Lístky je možné zakoupit v síti Ticketstream. Další informace o sdružení Lata naleznete na www.lata.cz.

Přidej komentář