Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Mikulášská zahajovací párty k PRAGUE LATINO FESTIVALU

Prague Latino Festival
Dana Morávková a Ruben Dance (c) Prague Latino Festival 2011
15.11.2011 22:49 |

V pátek 2.12.2011 začínáme od 19:00 workshopy a hned ve 21:30 začíná Mikulášská salsa párty…

KDY: V pátek 2.12.2011 od 21:30

KDE: Masarykova Kolej - Dejvice - nádherný velký sál

DRESS CODE: Mikuláš a jeho pomocníci ;)

CO SE BUDE DÍT: skvělá párty, 2 sály, představení lektorů, kteří Vás budou učit na festivalu, tombola (1.cena večeře v Zátiší), v případě splnění poštu přihlášených - Rueda Battle pro profesionály, Soutěž - salsa páry Celý večer v doprovodu Dany Morávkové a Luďka Lužného

Milý tanečníci a krásné tanečnice,

Rádi bychom Vás pozvali na 1.ročník PRAGUE LATINO FESTIVALU 2.-4.12.2011. Chcete se naučit základní kroky salsy, ruedy, bachaty, , cha-chy, regetonu, rumby, zumby, lambazouku nebo také kizomby, tak na tomto festivalu můžete. Workshopy budou probíhat ve třech sálech současně, proto je zde místo i pro lekce pro úplné začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé tanečníky. Přes 50 workshopů ve třech dnech – a to by bylo aby si každý nenašel to své.

Celý festival je trochu jiný než všechny ostatní, protože jsme se zaměřili hlavně na nenaplněné požadavky tanečníků či žáků různých tanečních škol. Lekce budou v tomto roce zaměřeny hlavně na Salsa Cubano, ale také na skupinovou choreografii tzn. Rueda de Casino, dále zde naleznete hodiny Ladie's and Men's Styling, Bodymovement, Dominican Bachata, Cuban Chacha, Rumba a Merengue a další.

A jak už datum této akce napovídá bude to celé ve znamení Mikuláše a jeho pomocníků, ano hádáte dobře, bude to i jeden z dresscodu na večerní párty. Dohromady Vás čekají tři úžasné párty, kde můžete ukázat vše co jste se naučili přes den. A nejen to! Pátečním večerem Vás provede Dana Morávková a Luděk Lužný. A v sobotu jsme spojili síly s taneční skupinou Tradicion a latino produkcí Urbano a můžete se těšit na Latino show of the year, kde bude bohatý program plný vystoupení, zábavy a živé latino hudby od skupiny Carisma.

 

A to není vše! První otevřené mistrovství v ruedě v České republice. Zúčastnit se mohou jak profesionálové v rueda battle pro profesionály s výhrou 20 000 Kč, tak i amatéři v rueda battle pro amatéry s výhrou 10 000 Kč. Přesná pravidla a podmínky zápisu budou zveřejněny na webových stránkách. A nebude chybět ani soutěž pro páry - salsa duo s výhrou 5 000 Kč.

Skvělý lektoři z pražských tanečních škol a hostující lektoři ze zahraničí:

Natasha and Gilson

Farid Ferchach

Leon El Rumbero                                                           

Jana a Angelo Repilado

Doris Martinez

Jamba a Lilli

Martina Anton

Kateřina Kuřátková

Ruben Dance – Ruben Peguero, Danays Drake, Missael Ramos, Ivania Rodrigez, Gari Anibal Brito

 

Těšíme se na Vás

Prague Latino Festival TeamPřidej komentář