Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Mikulášské luftování skříní 2014 - dobročinný bazar

Mikulášské luftování skříní 2014
Mikulášské luftování skříní 2014
19.11.2014 12:21 | redakce ZaKulturou.cz

Letošní, již pátý ročník dobročinného bazaru Mikulášské luftování skříní se bude opět konat v prostorách Literární kavárny a restaurace Famagusta na Karlově náměstí ve dnech 6. – 7. 12. 2014 vždy od 10 hodin. Veškerý výtěžek z bazaru bychom letos rádi věnovali Klubu nemocných cystickou fibrózou, který již 22 let usiluje o zlepšování kvality života nemocných a snaží se zvyšovat informovanost veřejnosti o tomto závažném, vrozeném a nevyléčitelném onemocnění. 

Přispějeme na nákup kyslíkového koncentrátoru, přístroje, který pacientům v pozdních stadiích choroby umožní co možná nejdelší pobyt v domácím prostředí.
Stejně jako každý rok u nás najdete oblečení pro děti i dospělé, doplňky, knihy, hračky, potřeby do domácnosti či drobnou elektroniku a mnoho dalšího. Sběr věcí probíhá v pátek 5. 12. od 16 hodin v prostorách kavárny nebo si po domluvě dary u vás vyzvedneme osobně.


Máte, stejně jako my, rádi vánoční dárky, které mohou udělat radost hned dvakrát? Nakupte je v našem mikulášském bazaru a přispějte tak s námi na dobrou věc, těšíme se na Vás.Tagy: bazar, dobročinný bazar, Mikuláš


Přidej komentář