Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Pánská záležitost, všechno, co vás baví, na dosah ruky

Pánská záležitost - Novoměstská radnice
Pánská záležitost - Novoměstská radnice
21.10.2016 21:58 | redakce ZaKulturou.cz

Zveme vás na událost, na kterou nemusíte, ale chcete. Den, kdy nebudete muset nic a všichni tu budou pro vás. Zveme vás na Pánskou záležitost! V krásné historické budově Novoměstské radnice vytvoříme v sobotu 12. listopadu jedinečný prostor a čas výhradně pro muže.

 Akcí výlučně pro muže v programech kulturních institucí moc nenajdete, respektive my jsme nenašli žádnou. Takže jsme vytvořili koncept dne pro muže, kdy jim nabídneme pohromadě vše, co je zajímá, vše, co si rádi užívají, vše, co rádi nakupují, vše, co je baví.“ popisuje, jak vznikl první ročník této události, ředitel Novoměstské radnice, Albert Kubišta.

Připravili jsme několik sekcí, kde si každý přijde na své.

Odpočinkovou, kde bude přibližně 200 hlavolamů, krásné publikace ke čtení i komiksy. Nebudou chybět cestovatelské přednášky či možnost si zahrát billiard a šachy.

V další části bude výběr z toho nejlepšího, co mužům nabízí oblast pánské módy a doplňků včetně exkluzivních hodinek. Představíme nejšpičkovější české zakázkové krejčovské salony, ručně šité boty a pásky, to nejlepší z pánských niche parfémů a dodavatele prvotřídních pánských doplňků jako jsou peněženky, kravaty, manžetové knoflíčky a také pánskou kosmetiku. Jako velký bonus celé akce firma PRIM nabízí jednoduchou opravu starších modelů těchto hodinek nebo konzultaci se zkušenými hodináři.

Samozřejmě nebude chybět dobré jídlo a pití. Renesanční konšelský salonek, kde se v historii scházeli konšelé a rozhodovali o životě na Novém městě Pražském, se zaplní vybranými značkami whisky, rumů a koňaků. Občerstvit se naši návštěvníci budou moci kvalitním vínem, kávou, burgerem, chilli con carnem a dalšími lahůdkami.

Tuto událost pořádáme pro každého muže, který si je vědom hodnoty svého volného času, který si potrpí na kvalitu a detail a má slabost pro nejrůznější doplňky jako například kravaty, dýmky, nože či hodinky. Každého muže s oblibou v dobrém pití, doutnících, ale i kvalitním oblečení nebo knihách a komiksech.“ dodává komu je akce přednostně určena produkční Zuzana Menhartová.

Na nádvoří budou pro milovníky automobilového sportu vystaveny dva české závodní automobily upravené pro závody do vrchu. Budou se moci do vozů posadit, vyfotit se či se zeptat na vše, co je o autech zajímá.

Akcí se prolíná téma péče – pečuji o sebe i o druhé. Účast přijala Liga otevřených mužů, která zajišťuje projekt PATRON – doprovázení kluků z dětský domovů ve chvíli, kdy je opouštějí a také se představí hnutí Movember s podporou prevence rakoviny u mužů.

Součástí bude také slosování o vybrané ceny, které proběhne v 18:30 hod. Hlavní cenou budou exkluzivní hodinky PRIM, dále dobré víno, doutníky apod.

KDY: sobota 12. 11. 2016, 11:00 – 21:00 hod

KDE: Novoměstská radnice, Karlovo náměstí 1, 120 00 Praha 2

 

Vstup je 250 Kč

Předprodej vstupenek na www.goout.cz

Více informací najdete na www.nrpraha.czTagy: Novoměstská radnice, Pánská záležitost


Přidej komentář