Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Patnáctý ročník Skutečné ligy, hledající nové talenty a podporující začínající hudební skupiny, právě začal

Skutečná liga
Skutečná liga
20.06.2019 10:49 | redakce ZaKulturou.cz

Skutečná liga právě odstartovala ve spolupráci se Středočeským krajem již svůj 15. ročník.

Cílem je najít a podpořit začínající hudební skupiny, nalézt nové talenty ve Středočeském kraji a získat zájem široké veřejnosti, producentů a dalších odborníků v oboru.

Soutěž má také mladým lidem ukázat, že má smysl věnovat se něčemu navíc, rozvíjet sám sebe, motivovat je na cestě k tvůrčímu a smysluplnému trávení volného času. Jako jediná soutěž v České republice umožní rozsáhlému počtu kapel vzájemné měření sil bez nutnosti zasílat demo nahrávku, jejíž pořízení stojí nemálo finančních prostředků a která neumožňuje objektivní a spravedlivé posouzení kvality hudebního uskupení.

Talentová soutěž ,,Skutečná Liga Středočeského kraje“ by byla 3 kolová + finále .

Pořízené videonahrávky budou zveřejněny na webových stránkách projektu a samotní posluchači z řad veřejnosti budou moci hlasovat v internetové aplikaci, čímž se stanou partnery odborné poroty. Jednotlivá kola se mohou uskutečnit ve větších městech Středočeského kraje za účasti široké veřejnosti. Porota vybere hudební skupiny, které mohou vystoupit v rámci hudebního programu akcí pořádaných městy ve Středočeském kraji i krajem samotným, které mohou reprezentovat Středočeský kraj v rámci republiky, v zahraničních partnerských městech atd.

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo nemá hudbu jako hlavní zdroj svých finančních příjmů, součástí soutěže je i kategorie Junior do 19 let. Juniorská kapela, která získá nejvíce bodů v základní kole, postupuje rovnou do finále.

Zahájení registrace – červen 2019 na portálu Musicmap.tv a portálu Středočeského krajeTagy: hudební skupiny, nové talenty, Skutečná liga


Přidej komentář