Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Praha 8 ožije masopustním veselím

masopust
21.02.2011 00:26 | Chybět nebudou farmářské trhy ani pravá česká zabijačka

V sobotu 26. února Praha 8 opět ožije masopustním veselím. Program bude probíhat po celé sobotní odpoledne na Karlínském náměstí a jeho součástí budou i farmářské trhy a pravá česká zabijačka.

Již tradiční Karlínský masopust se letos bude konat v sobotu 26. února, opět na Karlínském náměstí. „Oproti předchozím ročníkům bude novinkou farmářský trh, který naváže na trhy pořádané v loňském roce,“ uvádí zástupkyně starosty Vladimíra Ludková, která nad akcí převzala záštitu. „A chybět samozřejmě nesmí ani pravá česká zabijačka. Popeleční středa se blíží, tak máme před půstem jednu z posledních možností se pořádně najíst,“ usmívá se místostarostka.

Během hlavního programu, který začíná v 13 hodin, proběhnou zejména hudební vystoupení. Vrcholem odpoledne bude masopustní průvod, který se v 17.15 hod. vydá směrem k budově ČRo Regin, a závěrečná ohňová show. Kdo bude mít chuť si zabruslit, může si přinést brusle, neboť zde bude připravena ledová plocha. Kromě toho na děti čeká speciální program v Karlínském Spektru. Otevřen samozřejmě bude kostel Sv. Cyrila a Metoděje.


Masopust pořádá Karlínské Spektrum DDM, Hl. m. Praha, MČ Praha 8, Karlín žije dál a Český rozhlas Regina.