Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Přijďte se pobavit na noc plnou studentských aktivit a skvělé hudby!

Studentpoint.cz
studentpoint
22.04.2010 18:27 | Svoje první narozeniny si asi nikdo z nás nepamatuje. Tyhle se vám ale do paměti vryjí. Portál StudentPoint se chystá 28. dubna v pražském klubu Retro Music Hall sfouknout svou pomyslnou první svíčku na narozeninovém dortě. Navzdory svému věku se ale chystá pořádně pobavit. A stejně s ním můžete i vy.

Nejen že si užijete skvělou muziku v podání alternativně ska a reggae protřepaných Chaotic, ska soulových magorů z Discoballs a naprosto neotřelé elektro-jazzové formace S.O.I.L., ale také se dozvíte, kdo z vás vyhrál ceny za osmdesát tisíc v soutěži StudentPointu.

Večer ale nebude mít volný spád. O zábavu se postarají hrající a performující studenti z divadla DISK. Jejich úkolem bude nejenom pobavit studentstvo v davu, ale hlavně předat výhry v soutěži StudentPointu o ceny za 80 tisíc korun. Čeká vás předávání a děkovačky v netradičním stylu, a to s lidmi, kterým není svaté zhola nic!

Aby té invence a originality nebylo na tomhle veselém večírku málo, budete si odtud moct odnést opravdu neobyčejné triko z dílny kluků z Vysoké školy umělecko-průmyslové. Těm s větší výdrží se po půlnoci budou věnovat dj´s 2K a Ark.

A jak je to se vstupem? Ti z vás, kteří soutěžili ve Velké soutěži o ceny za 80 tisíc mají vstup ZDARMA. Studenti, kteří se prokáží ISICem a kteří se přidají do skupiny StudentPoint na Facebooku, mají taktéž vstup ZDARMA! Ostatní zaplatí stovku.
Line-up
20:00 – 21:00 CHAOTIC
21:00 – 22:00 S.O.I.L.
22:00 – 22:45 audio-vizuální show StudentPointu
23:00 – 24:00 DISCOBALLS
24:00 - ? DJ 2K, DJ ARK – SHADOWBOX.CZ


Přidej komentář