Magazín kulturního dění v Praze a okolí

První ročník Prague latino festivalu

Prague latino
Prague latino festival 2011
04.11.2011 18:22 | Milý tanečníci a krásné tanečnice,
Rádi bychom Vás pozvali na 1.ročník PRAGUE LATINO FESTIVALU 2.-4.12.2011. Chcete se naučit základní kroky salsy, ruedy, bachaty, , cha-chy, regetonu, rumby, zumby, lambazouku nebo také kizomby, tak na tomto festivalu můžete. Workshopy budou probíhat ve třech sálech současně, proto je zde místo i pro lekce pro úplné začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé tanečníky. Přes 50 workshopů ve třech dnech – a to by bylo aby si každý nenašel to své.

Celý festival je trochu jiný než všechny ostatní, protože jsme se zaměřili hlavně na nenaplněné požadavky tanečníků či žáků různých tanečních škol. Lekce budou v tomto roce zaměřeny hlavně na Salsa Cubano, ale také na skupinovou choreografii tzn. Rueda de Casino, dále zde naleznete hodiny Ladie's and Men's Styling, Bodymovement, Dominican Bachata, Cuban Chacha, Rumba a Merengue a další.

A jak už datum této akce napovídá bude to celé ve znamení Mikuláše a jeho pomocníků, ano hádáte dobře, bude to i jeden z dresscodu na večerní párty. Dohromady Vás čekají tři úžasné party, kde můžete ukázat vše co jste se naučili přes den.

A to není vše! První otevřené mistrovství v ruedě v České republice. Zúčastnit se mohou jak profesionálové v rueda battle pro profesionály s výhrou 20 000 Kč, tak i amatéři v rueda battle pro amatéry s výhrou 10 000 Kč. Přesná pravidla a podmínky zápisu budou zveřejněny na webových stránkách. A nebude chybět ani soutěž pro páry - salsa duo s výhrou 5 000 Kč.

Skvělý lektoři z pražských tanečních škol a hostující lektoři ze zahraničí:
Natasha and Gilson
Farid Ferchach
Leon El Rumbero
Jana a Angelo Repilado
Doris Martinez
Jamba a Lilli
Martina Anton
Kateřina Kuřátková
Ruben Dance – Ruben Peguero, Danays Drake, Missael Ramos, Ivania Rodrigez, Gari Anibal Brito

Těšíme se na Vás
Prague Latino Festival Team


Přidej komentář