Magazín kulturního dění v Praze a okolí

The Tap Tap v Opeře: Benefičně-mikulášská nadílka úsměvů a dobré nálady

taptap-opera
The Tap Tap vystoupí ve Státní Opeře
13.11.2010 00:17 | Mikuláš letos přijde i do Státní opery! A nebude sám. Na originální mikulášský koncert 6. prosince od 18 hodin vás zve kapela The Tap Tap a její hosté. V rámci večera vystoupí také Dan Bárta, Tomáš Hanák, David Koller, Kamil Střihavka, Klára Vytisková, Xindl X, Ondřej Hejma, Jiří Ornest a řada dalších. Každý návštěvník navíc dostane balíček s mikulášskou nadílkou - kromě nového CD The Tap Tap "Párty na kolečkách" v něm najde i vánoční ozdoby a další překvapení.

Přijďte s dětmi i bez na jedinečný koncert, který je pořádán k 20. výročí založení nadace Jedličkova ústavu. The Tap Tap, kapela studentů s tělesným postižením, pozvala ke svému vystoupení celou řadu slavných zpěváků, zpěvaček a hudebníků, kteří vystoupí za doprovodu Českého národního symfonického orchestru, Pražského smíšeného sboru a sboru La Grande Bande. Večer bude plný nejen skvělé hudby, s mikulášským představením vystoupí také Bohnická divadelní společnost a Taneční studio Mirabel.

A jaká by to byla mikulášská nadílka bez dárků? Na každého návštěvníka čeká nové CD kapely The Tap Tap "Párty na Kolečkách", vánoční ozdoby a další překvapení.

Na The Tap Tap v Opeře se můžete nejen výborně bavit, ale také podpoříte dobrou věc. Hudebníci vystupují zdarma a celý výtěžek ze vstupného bude věnován na technické vybavení vzdělávacího centra STUDEO, které najdete v Jedličkově ústavu. STUDEO vytváří zázemí pro individuální rozvoj mladých lidí se zdravotním postižením. "Kvalitním ředitelem firmy nemusí přece nutně být růžolící fešák z posilovny, ale klidně i člověk na vozíku," vysvětluje Šimon Ornest – manažer projektu STUDEO a kapelník The Tap Tap. "Během své 14leté praxe jsem se setkal se studenty s těžkým zdravotním postižením, kteří dokázali dostudovat vysokou školu na dýchacím přístroji v Motole. Projekt STUDEO je určen lidem se speciálními potřebami, kteří mají vůli zlepšit svůj život a společenské postavení. Kapela The Tap Tap je ukázkou toho, že to jde, a já jsem na všechny její členy velmi pyšný".


The Tap Tap v Opeře

6. prosince 2010 od 18 hodin ve Státní opeře, Praha
Vstupenky v předprodejích Bohemia Ticket za 200 až 400 kč.
Fotografie v tiskové kvalitě na:
http://www.thetaptap.cz/download
Více informací ke koncertu:
http://www.opera.cz/cs/repertoar/taptap.html
http://www.thetaptap.cz/


The Tap Tap
Kapelu v roce 1998 založil a dodnes vede Šimon Ornest. The Tap Tap pravidelně vystupuje na velkých českých festivalech (Mezi ploty, Rock for people) i v zahraničí (Německo, Brusel, Lucembursko). V říjnu 2010 vystupovala jako předkapela skupiny Elán v O2 aréně. Mezi poslední velké úspěchy patří nové CD „Párty Na Kolečkách“, na kterém s The Tap Tap spolupracovali David Koller, Matěj Ruppert, Ewa Farna, Kamil Střihavka, Ondřej Hejma, Dan Bárta, Zdeněk Svěrák, Tomáš Hanák a Jaroslav Svoboda. Aktuálně se The Tap Tap připravuje na velké turné po Českých centrech v zahraničí.
Přidej komentář