Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Třpytivý kulturní leden v Galerii Art Space

Galerie Art Space
Galerie Art Space
02.01.2017 21:38 | redakce ZaKulturou.cz

Pá 6. a 13., 20., 27. 1. od 19:30 hod. Vstupné: 400/ 300 Kč sezení, 150 Kč stání

400 let kytary

Nechte se pozvat na kytarovou procházku různými styly od renesance až po současnost!

Těšit se můžete na renesanční loutnové transkripce, barokní hudbu, hudbu Beethovenova současníka Fernanda Sora či slavnou Asturias od Isaaca Albenize. Celý koncert je navíc prokládán temperamentními španělskými tanci a zazní i slavný ragtime Entertainer od Scotta Joplina či hudba Jaroslava Ježka.

Ne 1, 8., 15., 22. a 29. 1. od 18 hod. Vstupné: 400/ 300Kč na sezení, 150 Kč na stání

Kytarový koncert při svíčkách

Přijďte si poslechnout nádherné kytarové tóny znějící komorními historickými prostory v samém srdci Prahy! Zazní Bach, Mozart, Granados, Albeniz, Tárrega a mnoho dalších ...

Každou neděli od 18 hodin v Art Space!

St 11. 1. od 19:30 hod. Vstupné: 100 Kč

Etno Music

Jiří Šámal - hang drum & comp. Večer plný krásných tónů magického hang drumu a dalších nástrojů. Přijďte se s námi potěšit při poslechu hudby či poezie a třeba si i sami zahrát!

Út 17. 1. od 20:00 hod. Vstupné: 150 Kč

Tomáš Berka a Corpus Delicti: Koncert potmě

Tomáš Berka, vynikající český kytarista a písničkář, je známý zejména na poli české folkové a folkrockové scény. Spolu s Jiřím Šornou tvoří nezaměnitelné duo s názvem Corpus Delicti. V Art Space pravidelně vystupují se svým Koncertem potmě, který nabízí posluchačům nejen klasické hity, ale i novinky z repertoáru autorů, některé z nich hrané potmě či při nezaměnitelné atmosféře svitu svíček. Těšit se jako vždy můžete také na překvapení v podobě výjimečného hudebního hosta.

St 18. 1. od 19.30 Vstupné 150,-

Žebřík do nebe aneb Pocta Janu Skácelovi

Komponovaný pořad je vyznáním obdivu interpretů k všestranné tvorbě Jana Skácela. Každý z nich tak přináší a sdílí svůj osobní vztah k jeho dílu. Zazní poezie, básně pro děti, prozaické texty, povídky, recenze i zhudebněné básně.
Účinkují: Alfred Strejček, Jitka Morávková, Radka Tesárková, Jiří Šámal (Hang Drum).

St 25. 1. od 19 hod. Vstup volný

Antonín Přidal: Sáňky se zvonci

Příběh o dětství, dospívání, láskách, samotě, stárnutí i odcházení na věčnost. A o tom, že některé ženy jsou silnější než muži. Hraje Babinec ZUŠ Praha 7 pod vedením Radky Tesárkové.Tagy: Art Space, Galerie Art Space


Přidej komentář