Magazín kulturního dění v Praze a okolí

V Praze 7 se uskuteční doprovodná akce k Pražskému maratónu

Maraton
maraton
07.05.2010 20:47 | Českou metropoli čeká tradiční maratónský víkend. Již 16. ročník atraktivní sportovní akce s mezinárodním obsazením vyvrcholí v neděli 9. května 2010 hlavním závodem Volkswagen Maraton Praha. Vzhledem k tomu, že se část toho významného běžeckého závodu odehrává také na území sedmého pražského obvodu, podpoří Praha 7 maratón zábavným doprovodným programem.

„Velice si ceníme toho, že Praha 7 díky populárnímu pražskému maratónu každoročně hostí elitu vytrvalců z celého světa. Proto jsme rádi, že opět můžeme podpořit vynikající sportovní výkony závodníků a široké veřejnosti dopřát zajímavé zpestření maratónského programu,“ řekl zástupce starosty MČ Praha 7 Josef Neuberg.

Městská část Praha 7 vytvoří tak jako v předchozích letech speciální „fandící stanoviště“ u Libeňského mostu v okolí budovy Lighthouse. Na tomto stanovišti se od 9:15 do 9:55 uskuteční bubenická show skupiny „Jumping Drums Ivo Batouška“. Po zbytek dopoledne zde bude hrát reprodukovaná hudba, vystoupí rovněž tanečnice z JNS Cheerleaders.

Volkswagen Maraton Praha povede na území Prahy 7 po trase nábř. Edvarda Beneše, nábřeží Kpt. Jaroše, Bubenské nábřeží, Komunardů, Jateční a Jankovcova.

Přidej komentář