Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Zahradní železnice, soutěž v lukostřelbě, výstava soch a fotografií, ale i workshop o ochraně půdy - to vše na FOR GARDEN

FOR GARDEN
FOR GARDEN
20.03.2017 17:00 | redakce ZaKulturou.cz

Pro návštěvníky mezinárodního veletrhu zahradní architektury, nábytku, zahradní techniky a zeleně, který se uskuteční od čtvrtka 23. března do neděle 26. března, je připravený jedinečný doprovodný program. Na speciálním workshopu se vlastníci půdy dozvědí, jak svůj majetek ochránit před ztrátou hodnoty, malí i velcí se mohou přijít podívat na model zahradní železnice, výstavu fotografií a soch, nebo se zapojit do soutěže v lukostřelbě.

Veletrh FOR GARDEN nabídne kromě zajímavých expozic nabitý doprovodný program. Pro malé i velké návštěvníky je nachystaný propracovaný model zahradní železnice. Na dokonalé zmenšenině pana Josefa Vítovského se třemi tunely a šesti mosty, která je vyrobená z čistě přírodních materiálů, mohou jezdit i dva vlaky.

Pro ty, kteří rádi soutěží, je připravená soutěž v zahradní lukostřelbě od společnosti Lusien s. r. o. Soutěžit se bude po celou dobu veletrhu ve dvou věkových kategoriích, a to do patnácti let a nad patnáct let.

Výstava afrických soch bude k vidění v Hale 1. Tmavě lesklé sochy z hladce, které vytesali umělci v sochařské komunitě Tengenenge v africkém Zimbabwe, jistě zaujmou. Výstava velkoformátových fotografií nabídne nejpozoruhodnější stromy v České republice i Strom roku 2016 – Lípu na Lipce.

Pro vlastníky zemědělské půdy je připravený workshop s názvem „Zapněte monitor půdy“. Tým Ekodomov poradí majitelům, jakým způsobem zabránit tomu, aby jejich půda každoročně erodovala a ztrácela tak svou hodnotu.

Spolu s veletrhem FOR GARDEN bude v areálu k vidění kompletní přehlídka oboru bydlení na souběžně probíhajících veletrzích FOR HABITAT, FOR FURNITURE, DESIGN SHAKER a BYDLENÍ, nové projekty.

Podrobné informace naleznete na webových stránkách www.for-garden.cz

Vstupenky ZDARMA na veletrh FOR GARDEN pro čtenáře našeho magazínu si můžete rezervovat po celý první jarní den 21. března na adrese: http://bit.ly/2m3DABOTagy: FOR GARDEN, veletrh


Přidej komentář