Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Divadlo Minor otvírá galerii, první výstava bude věnována filmu Kuky se vrací

kuky se vraci
Kuky se vrací
25.11.2010 00:23 | Divadlo Minor se zaměřuje na rodinného diváka také ve svých doprovodných aktivitách, které expandují i do Dětské pasáže. V ní naleznete pokladnu divadla, hlavní vchod do divadla a také schodiště vedoucí na Malou scénu v 1. patře. Před rokem otevřelo divadlo Minor v Dětské pasáži obchod nabízející zboží pro celou rodinu.

Nyní divadlo otevírá také nekomerční Galerii Minor, která je s obchodem propojena. Galerie bude zaměřena především na dětské návštěvníky. Dalším tématickým okruhem budou loutky, které k Minoru, coby bývalému Ústřednímu loutkovému divadlu, patří. Diváci s platnou vstupenkou mají v den představení vstup zdarma.

Vstupné pro ostatní návštěvníky je 20 Kč.


Ve čtvrtek 2. prosince v 17 hodin proběhne slavnostní vernisáž výstavy věnované filmu Kuky se vrací, za účasti režiséra Jana Svěráka. Zájemci si ji budou moci prohlédnout až do 31. ledna.

Kuky se vrací
Na výstavě věnované stejnojmennému filmu nemohou chybět filmové postavy Hergot, Anuška, Plazivec, Choroš, Dubák a samozřejmě plyšový medvídek Kuky, který bude na návštěvníky čekat v nadživotní velikosti. Do světa dětské fantazie může i dospělý návštěvník nahlédnout pomocí speciálního kukátka a prohlédnout si v bramborvitríně vybrané scény.

Galerie Minor je otevřena: Út – ne 10:00 – 18:00 (24.12.2010 a 1.1.2011 zavřeno)


Tagy: Kuky se vrací


Přidej komentář