Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Vernisáž Nicolase Petrlíka

Genie - Nicolas Petrlík
Genie - Nicolas Petrlík
30.09.2014 10:37 | redakce ZaKulturou.cz

Creative Gate podporuje mladé talenty! Jsme rádi, že vám můžeme představit Nicolase Petrlíka! Přijďte se podívat na jeho propracované kresby! 2.10. v 19 hod, Creative Gate, Jindřišská 5, Praha 1

Nikolas Petrlík vystudoval Střední uměleckou školu v Jihlavě, v září nastoupil na pražskou FAMU, obor audiovizuální studia. 

Ve svých kresbách se snaží vypořádat s tématy jako vztah mysli a těla a tělesnosti jako takové, genderu, zranitelnosti, deprese, osamělosti, mezilidských vztahů, metafyziky, víry, symbolismu.

 

Jako spoluautor stripů se objevuje v hudebním měsíčníku Fullmoon, mimo to má na kontě spolupráce s českými a evropskými (ale třeba i australskými) komiksovými a ilustrátorskými ziny, tvorbu designů textilu pro oděvní značky, kluby, e-shopy nebo design plakátů pro plzeňskou promotérskou d.i.y. jednotku Místní borci a přes ně i merch pro několik kapel.


Vstup je zdarma.

O Creative Gate

Creative Gate je netradiční coworkingové centrum sídlící v centru Prahy v Jindřišské pasáži, založené v roce 2011 za účelem propojení lidí z různých oborů. Filosofie centra je postavena nejen na propojování lidí, ale také na sdílení pracovních zkušeností, realizaci čerstvých nápadů a vylepšování původních plánů. Živnostníci nebo firmy si zde mohou pronajmout své stálé či sdílené pracovní místo za regulovaný poplatek a vytvořit si tak potřebné zázemí, kde najdou spolupráci, inspiraci a zároveň zde mohou realizovat své vize. Velkou výhodou je důraz na komunikaci a spolupráci mezi jednotlivými rezidenty.


Hlava - Nicolas Petrlík
Taptap - Nicolas Petrlík


Tagy: ilustrace, komiks, kresba, vernisáž, výstava


Přidej komentář